Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Okulumuzun en özel topluluğu derneğimizde Yönetim Kurulu Başkanı sıfatı ile karşınızda olmaktan onur ve gurur duyuyorum.

Mezunlarımız tarafından 2002 yılında büyük bir heyecanla kurulmuş olan derneğimizde bayrak yarışının bizlerden sonra da devam edebilmesi için ben ve yönetim kurulum çalışmalarımızı hızla ve özveriyle sürdürmekteyiz.

Sayıca binleri aşan her biri gerek sosyal, gerek profesyonel, gerekse akademik hayatta başarılara imza atmış fakülte mezunumuzu bir araya getirmenin en önemli yolunun, sadece bizlere ait ortak platform oluşturmak olduğu inancıyla yeni dönemde ilk adımımız Web Sitemizi güncellemek oldu.

Dernek çalışmalarımızın duyurulması, farkındalığımızın artırılması, aramızdaki is birliğinin daha da katlanması açısından önemli bir dönemeci böylece aşmış durumdayız.

Duyumsamaya alıştığımız “bizim okuldan” sözünü denizcilik sektörünün her alanına yerleştiren siz değerli kardeşlerimiz için hedeflerimiz çok daha büyük. Dileriz en kısa zamanda adımıza yakışır bir dernek binasına el birliği ile sahip olabiliriz.

Birlikteliğimizi korumak, bağlarımızı güçlendirmek ve hep birlikte her platformda etkin söz sahibi olabilmek için hepinizi derneğimiz çatısı altında toplanmaya davet ediyor; ben ve yönetim kurulumun sizlerin değerli görüş ve katkılarını beklediğini bir kez daha yinelemek istiyorum.

Benden önce dernek yönetiminde aktif görev almış tüm mezunlara ve benimle birlikte taşın altına elini koyan Yönetim Kurulu üyesi kardeşlerime teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Sevgi ve saygılarımla,

Orçun ERBAYRAKTAR

DEFMED YÖNETİM Kurulu Başkanı