Burs Vermek İstiyorum

Burs Vermek İstiyorum

Sevgili Mezunlarımız,
Değerli Denizci Dostları,

D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği (DEFMED) tarafından fakültemiz öğrencilerine yönelik 2021-2022 Akademik Yılı için (Ekim 2021 - Haziran 2022 arası) Eğitime Destek Bursu verilecektir.

Öğrenciler tarafından burs başvuruları belli kriterlere göre hazırlanmış Burs Başvuru Formunu doldurarak web üzerinden yapılacaktır. Başvuruların değerlendirmeleri Burs, Staj ve Öğrenci Koordinasyonu Komitesi ile Fakültemiz Öğrenci İşleri Birimi tarafından 1 Ekim 2021 tarihine kadar yapılarak başvuru sahiplerine duyurulacaktır.

Burs miktarı her bir öğrenci için dönemlik toplam 2400 TL, yıllık 4800 TL olarak belirlenmiş olup 15 öğrenciye burs verilmesi hedeflenmektedir. Burs vermek isteyenler bir veya birkaç öğrenci için tam burs desteği sağlayabileceği gibi burslara imkanları doğrultusunda kısmi olarak da (Toplam 500 TL, 1000 TL vb) katkı sağlayabilirler. Bağışlar bireysel olarak veya kurumsal olarak yapılabilmektedir.

Burslara destek vermek isteyenler aşağıdaki linkten "Tek Seferlik Bağış" ya da "Aylık Düzenli Bağış" seçeneklerini kullanarak Kredi Kartından ödenmek üzere kendi belirleyeceği miktar ve sürelerde bağışta bulunabilirler.

DEFMED BURS BAĞIŞI yapmak için tıklayınız.

Banka hesap numarasına göndermek isteyenler ise “DEFMED Eğitime Destek Bursu Bağışı” açıklaması ile derneğimizin aşağıdaki hesap numaralarına bağış yapabilirler;

D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFMED)
Türkiye İş Bankası, Yeni Liman Şubesi (İzmir)
Şube kodu: 3427 / Hesap No: 493682
IBAN: TR54 0006 4000 0013 4270 4936 82

NOT: Para transferlerinizde kullanacağınız alıcı hesap ismimizin kısaltma kullanmadan "Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFMED)" şeklinde yazılması gerektiğini (sığdığı kadarı) hatırlatmak isteriz.

Fakültemiz öğrencilerine sağladığınız destek için siz bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Dayanışmamızın ve beraberliğimizin daim olmasını dileriz.

Saygılarımızla,
DEFMED Yönetim Kurulu
D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği