Burs Vermek İstiyorum

Burs Vermek İstiyorum

Sevgili Defmed’liler,

 

“Bizimle beraber bir deniz yıldızının hayatına dokunmaya var mısınız?”

D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği (DEFMED) tarafından sadece fakültemiz öğrencilerine yönelik 2023-2024 Akademik Yılı için (Kasım 2023 - Haziran 2024 arası) Eğitime Destek Bursu verilecektir.

 

Öğrenciler tarafından burs başvuruları belli kriterlere göre hazırlanmış Burs Başvuru Formunu doldurarak online olarak yapılacaktır. Başvuruların değerlendirmeleri Burs, Staj ve Öğrenci Koordinasyonu Komitesi ile Fakültemiz Öğrenci İşleri Birimi tarafından yapılarak başvuru sahiplerine duyurulacaktır.

Burs miktarı her bir öğrenci için yıllık 14.000 TL olarak belirlenmiş olup mümkün olduğunca fazla öğrenciye burs verilmesi hedeflenmektedir.

Burs vermek isteyen mezunlarımız bir veya birkaç öğrenci için tam burs desteği sağlayabileceği gibi burslara imkanları doğrultusunda kısmi olarak da (Toplam 1.000 TL, 5.000 TL, 10.000 TL vb) katkı sağlayabilirler. Bağışlar bireysel olarak veya kurumsal olarak yapılabilmektedir. Bir veya birkaç öğrenci için tam burs desteği sağlayan kişi ve kurumlara ekteki teşekkür belgesi basılı olarak verilecektir (Belgede yazacak ismi defmed@defmed.org üzerinden bildirmenizi rica ederiz).

 

Burslara destek vermek isteyenler aşağıdaki linkten "Tek Seferlik Bağış" ya da "Aylık Düzenli Bağış" seçeneklerini kullanarak Kredi Kartından ödenmek üzere kendi belirleyeceği miktar ve sürelerde bağışta bulunabilirler.

burs vermek için tıklayınız

 

Banka hesap numarasına göndermek isteyenler ise “DEFMED Eğitime Destek Bursu Bağışı” açıklaması ile derneğimizin aşağıdaki hesap numaralarına bağış yapabilirler;

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği  

Türkiye İş Bankası, Yeni Liman Şubesi (İzmir) 

IBAN: TR54 0006 4000 0013 4270 4936 82

Çok Önemli Not: Alıcı isminin D.E.Ü. veya DEFMED gibi kısaltmalar kullanılmadan sığdığı kadarıyla “Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği” olarak yazılması gerekmektedir.

Fakültemiz öğrencilerine sağladığınız destek için siz bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

 

Dayanışmamızın ve beraberliğimizin daim olmasını dileriz.

 

Saygılarımızla,

DEFMED Yönetim Kurulu

D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği