DEFMED YENİ YIL YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DEFMED YENİ YIL YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

D.E.Ü Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği DEFMED’in geleneksel yemeğinin bu sene Mayıs ayında İzmir’de ‘’Yaza Merhaba’’ adıyla gerçekleştirilmesi nedeniyle, bu kez İstanbul Elite World Asia Otel’de ‘’Yeni Yıla Merhaba’’ adıyla 03.12.2022 tarihinde düzenlenen yemekte, mezunlar, sponsor temsilcileri ve STK üyeleri bir araya geldi.

D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Durmuş Ali Deveci, Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Esmer, IMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Serhat Barış Türkmen, İsmail Görgün ve Barış Dillioğlu ile Yedek Üyesi Teoman Mustafa Akyol, Meclis Üyeleri, Aliağa Şubesi Başkanı Adem Şimşek, Türkiye Denizcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Arif Bostan, Utikad Başkan Yardımcısı Bilgehan Engin, Deniz Trafik Operatörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Deniz, diğer denizcilik STK Yöneticileri ve sponsor firma temsilcilerinin katıldığı yemeğe, mezunlar tarafından yoğun ilgi vardı.

Yemek öncesi verilen kokteyl ile başlayan etkinlik, DEFMED Yönetim Kurulu Başkanı Orçun ERBAYRAKTAR'ın açılış konuşması ile devam etti.

Organizasyonun Ana sponsoru; MEDITERRA LINE, Altın Sponsorları; DSV, IMEAK DTO, MSC MEDLOG, KINAY, Gümüş Sponsorları; BORUSAN, ORIGIN, MOVERS, YMN TANKERS, Bronz Sponsorları; ISC, JMS, CATLOG, ÖZMAR, P.A.L, MYL, ARI GLOBAL, BEEONTRADE, GOOD LOGİSTİCS, SMART HR, MESCO, ALERIA firmalarının yetkililerine teşekkür plaketleri verildi. Etkinlik alanında sponsor temsilcileri ile kısa röportajlar da gerçekleştirildi.

Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinden mezunların yoğun katılım gösterdiği yemekte mezunlar hem hasret giderdiler hem de sektör hakkında sohbet etme fırsatı buldular.
BestBand Orkestrası müzikleri eşliğinde mezunların gönüllerince eğlendiği etkinlik, öğrenci işleri şefi Ali Osman Karadağ’ın söylettiği, buluşmaların kapanış klasiği, ‘’Fi-Final’’ ile sona erdi.

Tüm fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.