15.Geleneksel Yeni Yıla Merhaba Yemeği


Saygıdeğer Defmed’liler,

Bu yıl 03. Aralık. 2016 tarihinde 15.sini gerçekleştireceğimiz “Geleneksel Yeni Yıla Merhaba Yemeği” hakkında etkinlik detaylarını ekte dikkatinize sunuyoruz.

Bir önceki etkinliğimize benzer şekilde yemeğimiz öncesi otelin konferans salonunda 16:00 / 18:30 saatleri arasında “ Arama ve Tanışma Toplantısı” düzenleyeceğiz.

Gündeme alınmasını arzu ettiğiniz konuları 18.Kasım.2016 (15:00) tarihine kadar defmed@defmed.org adresimize e-mail yolu ile bildirebilirsiniz.

En çok talep edilen üç konu üzerinden toplantı gündemimiz oluşturulacaktır.

Hep birlikte keyifli ve güzel bir akşam yaşamamız dileklerimizle,

Dokuz Eylül Universitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği 15. Geleneksel Yeni Yıla Merhaba yemeği Sponsor firmaları belirlenmiştir. Sponsor firmalarımıza desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Aşağıda firmalarımızın kısa açıklamalarını görebilirsiniz.

Gala Yemeği Sponsoru           “Origin Lojistik”

Origin Lojistik Tas.Tic As 3 yıl önce Fevzi Gandur grup şirketlerinden biri olarak kuruldu. Denizyolu ihracat başta olmak üzere farklı taşıma hizmetleri veren forwarder bir firmayız. Merkez ofismiz Istanbul’da , Izmir ve Mersin’de de ofislerimiz var. Yakın zamanda farklı şehirlerde de ofisler açarak Turkiye’deki ofis yapılanmamizi bitirmek istiyoruz. Şirket Ortaklarının ve çalışanlarının bir cogu DEUDEF mezunu olan şiketimiz, okulumuzla bağını herzaman sıcak tutmaya gayret ediyor. Son iki yıldır okulumuzun hemen hemen her spor branşının forma sponsoruyuz. Kardeş kuruluşumuz cntracking.com ‘da DEU-DEPARK’taki ofisinde sadece öğrencilerden kurulu bir ekibimiz global olarak on-line hizmet veriyor. Yeni mezunlara ve öğrencilere çok kıymet veriyoruz, şirketin yaş ortalamasını düşük tutarak, genç arkadaşlardan mümkün olduğunca yeni şeyler öğrenmeye gayret ediyoruz. Bunun dışında UNICEF ve DARUSSAFAKA sponsoru olarak yıl sonu promosyon urunleri bastırmak yerine butcemizi sosyal sorumluk projelerine harcıyoruz. Çağımızın en önemli iletişim aracı internetin ve gücünün farkındayız, yeni dünyaya hazır olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Kokteyl Sponsoru                   “Nares Lojistik”

2001 yılında İzmir merkezli olarak faaliyete başlayan Nares Lojistik, kuruluşundan bu yana genç ve dinamik yöneticileri ile lojistik sektörüne yelken açtı.

Hedefimiz, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik çözümleri sunarak sektörün güvenilir firmaları arasında yer almak.

Türkiye içinde ve dünyanın 5 kıtasında hizmet üretmek için güvenilir çözüm ortakları ile çalışıyoruz.

Dünya küreselleşirken, gelişmiş ekonomiler dünya ticaretinden aldıkları payı artırmaya, gelişmekte olan ekonomiler ise var güçleriyle ihracatlarını artırmaya çalışıyor.

Bu ortamda dünyanın taşımacılık sektöründe güvenilir ve işini doğru yapan kuruluşlara ihtiyacı var.

Bizim işimiz global rekabetin yoğun yaşandığı günümüzde müşterilerimize avantaj kazandırmak. Heyecanımız, tüm organizasyon ve takip becerimiz ile birlikte güçlü iletişim altyapımız ile müşterilerimizin yanındayız.

Tüm iş ortaklarımız nezdinde saygın ve sözüne güvenilir olmayı yıllar içinde başardık.

Yaka Kartı Sponsoru   “SmartHR”

SmartHR, lojistik sektöründe tecrübeli insanlar tarafından kurulmuş ve öncelikli olarak bu sektöre hizmet veren bir insan kaynakları ve danışmanlık şirketidir.

Ekip olarak lojistik sektöründe dökümanların arkasında kaybolmuş, saha da operasyonun tozunu yutmuş, satış yapmak için mümessiller kadar yol yapmış, rakipleriyle gündelik olarak mücadele etmiş, yurtdışı acenteleriyle mutabakat tartışmaları yapmış ve birgün bu işleri bırakıp küçük bir balıkçı kasabasına taşınacağı hayalleri kurmuş olan her lojistik uzmanının hissettiği adrenalini hala hissediyoruz.

Bu enerjiyle danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterilerimizin personel ve eğitim ihtiyaçlarını daha doğru anlıyoruz, zaman zaman stratejilerini tartışıyor ve bunlara uygun adaylar öneriyoruz.

Adaylarımızla aynı masalardan geçtiğimiz ve benzer durumlarla karşılaştığımız için bazen kendilerini geliştirebilecekleri ve gerçekleştirebilecekleri kariyer fırsatları önerirken bazen de gözden kaçırdıkları detaylar hakkında farklı bakış açıları sunuyoruz.

Wifi Sponsoru             ” DSV Hava ve Deniz “

DSV, taşıma ve lojistik çözümleri için global bir tedarikçidir. Dünya çapında hizmet sunarak bizi küresel bir oyuncu yapan uluslararası iş ağları ve ortaklarımız ve 70’den fazla ülkede ofisimiz var. Profesyonel ve avantajlı genel çözümlerimiz ile yaklaşık 22.000 DSV çalışanının dünya çapında yıllık geliri 2013 için 6.1 milyar Euro kaydedildi.

Yapılanmamız üç kısma ayrılır.

DSV Kara

DSV kara , yaklaşık olarak 10.000 çalışanı ile Avrupa’nın önde gelen üç lojistik sağlayıcılarından biridir. 17.000 den fazla tır tüm Avrupa’da hızlı, esnek, verimli ve çevre dostu yük taşımacılığında hazıdır.

DSV Hava & Deniz

DSV hava ve deniz, alternatif üretim akışları ve hatta en zorlu lojistik gereksinimleri için dünyanın her yerine ve her yerinden uygun esnek programları sunmaktadır. Yaklaşık 6.000 çalışanlarımızın başa deniz taşıma birden fazla 700.000 TEUs ve hava kargo 250.000 ton her yıl.

DSV Lojistik çözümleri

DSV çözüm ortakları ve müşterilerine tasarım ve teslim lojistiği sunmak için maliyet verimliliği artırarak katma değer yaratıyoruz. 5. 000’den fazla kişi istihdam ediyor, toplam 2,200,000 m2’lik alandan oluşan 130’dan fazla depo yönetiyoruz.