KAYBETTİĞİMİZ MEZUNLARIMIZIN ADINI YAŞATIYORUZ

KAYBETTİĞİMİZ MEZUNLARIMIZIN ADINI YAŞATIYORUZ

DEFMED, Kaybedilen Mezunların Adını Yaşatıyor

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi  Mezunları Derneği (DEFMED) Yönetim Kurulu, mezunlardan gelen önerileri değerlendirerek www.defmed.org web sitesi altında oluşturduğu bir sekme ile bugüne kadar aramızdan ayrılan mezunlarının ismini yaşatıyor.

"Kaybettiklerimiz" başlığı altında yayınlanan sekmede vefat eden mezunun fotoğraf ve isminin yanı sıra vefat ettiği tarih, bölümü ve mezuniyet yılı gibi bilgiler de yer alıyor.

DEFMED Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Erbayraktar, web sitesindeki bu kısım altında ileride diğer mezunların ve yakınlarının vefat eden mezunumuz hakkındaki anılarını yazabileceği bir bölüm ve yine eski fotoğraflarını paylaşabilecekleri bir bölüm oluşturmayı da planladıklarını belirtti. Başkan ayrıca, tüm mezunları bu bölümü ziyaret etmeye davet ederken, kaybettiğimiz ama sayfada yer almayan bir mezunumuz var ise arkadaşlarının ilgili bilgiler ile beraber defmed@defmed.org üzerinden derneğe bilgi vermesi ricasında bulundu. Erbayraktar, "Aramızdan ayrılan tüm mezunlarımızı rahmetle anıyoruz, ruhları şad olsun. Ailesi, arkadaşları ve sevenlerine bir kez daha baş sağlığı diliyorum. Mezunlarımızın devam eden  birlik ve beraberliğimizi her zaman korumasını ümit ediyorum." dedi.

 

https://www.defmed.org/kaybettiklerimiz